top of page

Герої нескореної країни.

Сьогодні в країні відзначають День героїв.Цей день пам'яті всіх українців , що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

Україна почала переломну сторінку в історії держав світу. Героїзмом наших захисників захоплюються відомі політики та лідери держав . Вся наша країна день у день молиться за наших героїв , які вступили у безжальний бій з окупантами.

Учні БНРЦ " Довіра " свято вірять у наших захисників та захисниць. До Дня героїв вони взяли участь у майстер- класі з виготовлення оберегів для наших воїнів , який провела пані Марія Омелян спільно з пані Тетяною Келер( мамою учениці 6-А класу Келер Ніни). Діти були приємно здивовані , коли дізналися , що тканину для виготовлення Ангеликів їм передала відома на цілий світ українська дизайнерка святкового одягу Оксана Муха , а пані Тетяна забезпечила нитками та оздобою.

Виготовлені Ангелики діти занесли у Будинок воїна і передали нашим захисникам. Нехай ці обереги підтримують наших воїнів у важкі години , бережуть від ворожих куль.Діти люблять , чекають і дякують нашим захисникам за їх безцінний героїзм , мужність та відвагу! Слава Україні! Героям слава!

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page