Дбайливе ставлення до планети

А чи знаєте ви, що переробка однієї тонни макулатури зберігає 17 дерев і економить до 227 000 л води? Тож, щоб дбайливо ставитися до екологічних і водних ресурсів планети, достатньо сортувати папір, який можна використати для вторинної переробки. Учні 2-А класу БНРЦ "Довіра" ретельно відбирали вже списані зошити та аркуші для макулатури, гарно їх складали і зв'язували шнурівками. Погляньте, які вийшли в діток акуратні пачечки! Разом з Іриною Семенівною віднесли їх у бібліотеку до Романа Волковецька . Гарні будуть обкладинки для нових книжечок після переробки макулатури! А як приємно, що нехай невеличкий внесок дітей збереже життя нашій чудовій природі, зеленим насадженням, деревам, зекономить частину водних ресурсів та електроенергію. Тож, долучайтеся до гарного прикладу наших маленьких учнів!

0 переглядів0 коментарів

コメント