top of page

День кукурудзяних паличок"

Після сьогоднішнього виховного заняття "День кукурудзяних паличок" у Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Довіра" учні 5-а та 9-х класів самі вам розкажуть, що такий снек як кукурудзяні палички навіть є корисним.

Під час пізнавального заняття, яке провели вихователі Оксана Гресчук і Леся Стасів, учні повторили: ✓Що таке снеки? ✓Як харчування впливає на тіло людини? дізналися : ✓Коли саме цей снек краще їсти? ✓З чим його поєднувати? ✓Хто вперше в світі придумав виготовляти таку смакоту з кукурудзяної крупи? ✓Відколи їх масово споживають в Україні? ✓Як проявляється користь кукурудзяних паличок?

Один учень навіть поцікавився, а скільки вони зараз коштують? Чому їх так багато але вони так мало важать?

Як смаколики кукурудзяні палички виключно позитивно впливають на нервову систему людини. Деякі дослідники навіть порівнюють їх здатність покращувати настрій і проганяти апатію з ефективністю білого шоколаду.

Цукор служить «паливом» для головного мозку, так що кукурудзяні палички можуть активувати розумові здібності і підвищувати концентрацію уваги.

Трохи кукурудзяних паличок, з’їдених незадовго до основного прийому їжі, вгамують апетит, якщо ж спожити їх більше – швидко прийде відчуття насичення, а голод – надовго відступить, так як значний обсяг продукту, ще збільшується в шлунку, буде досить довго перетравлюватися.

З якого віку можна давати кукурудзяні палички дитині?

Смак кукурудзяних паличок викликає ностальгічні дитячі спогади у дорослих, в той час як дітлахи тільки починають знайомство з незвичайними хрусткими ласощами, що тануть у роті.

Малюкам можна пропонувати кукурудзяні палички після 3 років.1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page