Департамент освіти і науки ЛОДА підготував звіт про роботу на 2021 рік

Шановні колеги, учні, батьки, студенти! Перед Вами на 45 сторінках представлено роботу колективу нашого департаменту освіти і науки 2021 року. На 45 аркушах відображено не просто показники роботи, а емоції радості й розчарування, завзятості та впертості, плани, перемоги.

А ще на цих листках — ідеї багатьох людей з нашої Експертної ради (голова п. Степан Давимука), які є освітніми волонтерами. На цих листках — постійна підтримка і розуміння голови Львівської ОДА Максима Козицького. У цій презентації — велика допомога від Міністерства освіти і науки (Сергій Шкарлет). Кожен голос кожного депутата Львівської обласної ради та натхнення комісії з питань освіти, науки та інновацій також у цьому документі.

Ця презентація є переживаннями та відповідальністю кожного працівника департаменту, кожного працівника освіти Львівщини, бо освіта будує майбутнє України!

Звіт Ви знайдете в приєднаному файлі нижче.

Приємного та цікавого Вам перегляду.

Zvit_DON_LODA_za_2021_rik
.pdf