top of page

Закінчилися свята Вже минає коляда!

Сьогодні в актовій залі Центру наша освітянська спільнота зібралася на традиційне колоритне етнографічне дійство «Розколяду», яким завершується цикл Різдвяних свят. У "Довірі" гарно, весело і по-родинному тепло прощалися з колядою, бо після свята Стрітення Господнього уже не колядують.

А розпочали Розколяду гості - чарівні бандуристки - керівниця нашого музичного гуртка - Божена Степанівна Горак та Домініка Горак. У їх виконанні пролунали чудові щедрівки: "Ой, сивая та й зозуленька!", "Пасла Маланка два качури", "Соколоньки". Присутні у залі затамували подих, слухаючи неповторні звуки бандури та ніжний спів бандуристок, тому не шкодували для них щедрих оплесків.

 У виконанні малих колядників із 2-А класу чудово звучала колядка "Хай Ісус мале дитя", треті класи виконали веселу і сучасну колядку "На Різдво Христове", а продовжили Розколяду 4-ті класи. Тож, у їхньому виконанні залунала колядка, яку підхопив увесь зал - "Во Вифлеємі нині новина". Вітали оплесками учнів 5-х класів і їх виконання колядки "Небо і Земля", а з учнями 6-х класів з колядкою "По всьому світу стала новина" дзвінко співали усі присутні. У підтримку ЗСУ 7-А клас виконав колядку, яку цьогоріч співали не лише на передовій, а по всіх куточках нашої планети - "Там, во Бахмуті..."

 Традиційну колядку, яку знають у нас від малого до великого, заспівали 8-мі класи. Неймовірно звучала "Нова радість стала", об'єднавши у спільних емоціях дітей, батьків, педагогів. Надзвичайно гарно виконали "Старий рік минає" учні 9-х класів. Хлопці зуміли здивувати сучасним аранжуванням і, звісно, зал аплодував їм від щирої душі. Кажуть, що колядки співають серцем. Так і є! Глядачі не стримували сліз від проникливої колядки "У Різдвяну нічку" у виконанні Юлії Самусенко та Гриневича Юрія. Надзвичайно сподобався всім присутнім дует Ігоря Козака та Божени Степанівни, які виконали пісню "Чи знала ти, Маріє". І завершили чудове етнографічне дійство наші 10-ті класи, заспівавши найвідомішу колядку "Добрий вечір тобі, пане господарю", а всі присутні у залі гучно підхопили її і таким веселим, злагодженим співом ми попрощалися з Колядою до наступного року!

Щиро дякуємо усім дітям за гарну Розколяду, Божені Степанівні - за креатив, вдало підібрані колядки і їх гарне звучання. Окрім цього, за чарівний дует і неймовірну гру на бандурах. Дякуємо вихователям - за наполегливу працю під час розучування текстів і співу, за підтримку кожної дитини і віру у те, що в них усе вдасться. І окреме спасибі усім присутнім за гарний настрій, гучну коляду, позитив і емоції.

Дякуємо ЗСУ за цей день! Разом переможемо!

Дай же, Боже, нам діждати і наступного року гучно колядувати!
28 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page