top of page

Зустріч з Ганною Терянік

Бувають зустрічі, які запам'ятовуються на все життя. Саме такою була зустріч дітвори "Довіри" з Ганною Терянік - авторкою чудових патріотичних збірок про пригоди Кокса і його вірних друзів.

Учні БНРЦ "Довіра" є поціновувачами гарних українських книг, охоче читають і відвідують бібліотеки, однак, погодьтеся, не щодня випадає така нагода поговорити з автором книги і про все розпитати, особливо, коли пані Ганна так охоче ділиться цікавими оповідками про своїх домашніх улюбленців. Тож, діти не розгубилися, бо майже всі мають вдома чотирилапого друга чи папужку і можуть розказати кумедні історії, які з ними пов'язані. Виявляється, що кожна дитина має нагоду і можливість стати автором оповідання, а чи навіть книги, бо може описати цікавий випадок із життя своєї тваринки, намалювати її малюнок і відправити на електронну адресу пані Ганни. Ця історія може бути надрукована і її читатимуть інші дітки!

Тож, гарно провели час разом із чудовою, щирою, привітною Ганною Терянік, надихнулися надзвичайними позитивними емоціями, наспілкувалися, за що величезне спасибі! Із задоволенням і приємністю отримали у бібліотеку Центру кумедного Кокса та книжечки - дарунки від авторки.

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Yorumlar


bottom of page