top of page

Йорданські відвідини! Щоб Ісус, що охрестився, Завжди в потребі заступився За весь наш рід і за родину, За нашу неньку - Україну!

Щороку наша освітянська спільнота у часі завершення Різдвяних свят з нетерпінням очікує на прихід отців капеланів з Центр Опіки Сиріт для благословення Йорданською водою. Тож, сьогодні традиційну зустріч з отцем Маркіян Кузьмич та братом Andriy Kharkiv розпочали зі спільної молитви за усю освітянську спільноту: дітей, батьків та працівників Центру. Особливі слова щирої молитви адресували захисникам Збройних Сил України, просили миру, Божого заступництва та перемоги у війні.

 А далі, у виконанні наших учнів та брата Андрія, голосно залунали колядки, славлячи Христа, по усіх кабінетах у кожному закуточку, які так рясно окроплював Йорданською водою отець Маркіян, щоб Господь Бог щедро благословив своїми щедротами і ласками, миром, спокоєм, міцним здоров'ям! Повсюди панували радість і піднесення, адже на переконання християн, у такий спосіб до помешкань приходить сам Ісус Христос!

 Щиро вдячні нашим мудрим наставникам - отцям капеланам, до яких завжди звертаємося за порадою та підтримкою! Безмежно вдячні за Ваші відкриті серця! Віримо, що наші щирі молитви та сила Йорданської води не лише захистять наш Центр від усіх негараздів, а й додадуть здоров'я, сили, надії, допоможуть діткам у навчанні, зміцнять усіх у вірі Христовій.


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


bottom of page