top of page

Ласкаво просимо до нас, адже вибір професії - це друге народження!

- саме такий вислів презентує Львівське вище політехнічне училище, що користується великою популярністю і готує гарних фахівців відповідних професій. У День відкритих дверей старшокласники БНРЦ "Довіра" завітали у цей навчальний заклад, щоб детальніше ознайомитися із правилами вступу, навчання, переліком професій.

 Майбутніх абітурієнтів зібралося дуже багато. Ще б пак, адже спеціальності: меблевик, столяр, автослюсар, зварювальник, кухар, на ринку праці є дуже популярними, відтак і інтерес майбутніх вступників є зрозумілим. Тож, на початку зустрічі, в актовій залі із вітальним словом виступила адміністрація, цікаво розповіли про професії, пов'язані із виробництвом меблів, і запрошені гості. Власне вони у відео презентації ознайомили присутніх із особливостями цього напрямку професійної діяльності та Школою мебляра від Львівського меблевого кластера. Прямуючи до майстерень виробничого навчання наші старшокласники переконалися, якими потужно оснащеними є столярна майстерня, цех для виготовлення меблів, ремонту автомобілів, приготування страв. Фахові майстри виробничого навчання докладно відповідали на питання, демонстрували обладнання в дії. Нам пощастило спостерігати за роботою здобувачів освіти училища у столярній та авто майстернях, які щиро радили вступати сюди без жодних вагань.

Цікавими були і "смачні" майстер-класи із приготування закусок та сервірування столу. Наші учні взяли в них активну участь, за що отримали частування від навчального закладу.

Вибір професії є надзвичайно важливим, бо, як сказав класик, якщо обрати професію до душі - тоді не доведеться жодного дня працювати! Сподіваємося, що ця екскурсія сприятиме свідомому вибору професії та зорієнтує наших випускників у цьому виборі.

Щиро дякуємо Львівському вищому політехнічному училищу за змістовну профорієнтацію та презентацію навчального закладу і зичимо нових здобутків і досягнень!






0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page