top of page

Лікар - професія від Бога!

Нещодавно у БНРЦ "Довіра" в рамках декади профорієнтаційної роботи відбулися різноманітні заходи: бесіди, екскурсії, цікаві відвідини та ігри. У нашому Центрі є багато цікавих професій, з якими можна ознайомитися, спостерігаючи за роботою фахівця.

Тож, учні 2-А і 4-А класів з Олесею Миронівною вирушили на знайомство із дуже важливою і шляхетною професією лікаря. Звісно, коли ти добре знайомий з нашою медичною службою, тоді немає страху і все викликає цікавість. Нашим дітям пощастило, у нас дуже фахові і привітні медики. Саме цього дня про цікавинки своєї професії розповідала лікарка Юлія Григорівна. Детально розглянули і потримали в руках медичні прилади та інструменти, зважилися, поміряли температуру, тиск, пульс і сатурацію, дізналися свій зріст, перевірили зір, горло і вушка. Що дуже важливо - навчалися, як поводити себе при кожній процедурі чи візиті до лікаря. Ось так, граючись, діти непомітно для себе пройшли лікарський огляд, розширили знання та уявлення про цю чудову професію, збагатили словник, закріпили знання у "приватній лікарні" та дидактичній грі.

Щиро дякуємо Юлії Григорівні за змістовну, цікаву і захоплюючу подорож у світ медицини, а також за щоденну турботу і лікування наших учнів!


2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page