Малята-Веселята

От, що-що, а веселі естафети подобаються усім учням БНРЦ "Довіра" і це неймовірно тішить. Адже руханки, рухливі ігри, заняття фізичною культурою і спортом зміцнюють здоров'я школярів, покращують самопочуття, а ще - виховують лідерські і командні якості, товариськість і взаємодопомогу, віру у свої сили і гарантують позитивний настрій! В рамках Тижня початкової школи, Наталія Іванівна Заяць провела спортивно-розважальний захід - "Малята-Веселята", в якому взяли участь усі учні початкових класів. Веселі естафети, забави з парашутом, командні ігри, в яких потрібно дотримуватися правил гри, неабияк розважили маленьких школярів і спонукали дотримуватися дисципліни та порядку. Вдалих стартів, Веселята, і перемог!

1 перегляд0 коментарів