top of page

Моменти, які не забути!

Велика сцена підкорюється наполегливим і рішучим!

Хочу трішки привідкрити передісторію цієї події. За словами Юлія Самусенко  , вона дуже хвилювалася. В перший момент, на питання, чи хоче заспівати з зіркою, відчула таку розгубленість, що не одразу зорієнтувалася, що робити і що відповісти? Однак, це тривало лише декілька секунд. "А далі, я подумала, а чому б і ні?" - каже наша смілива дівчинка. На проекті мала декілька моментів, які розсмішили. Розповідає: "Не обійшлося без казусу. Як тільки побачила Романа Скорпіона, то рвонула до нього знайомитися. Перечепилася через сходинку, розбила коліно. Перестрашила директора Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги" - Галина Бондарук і Божену Степанівну, але обійшлося. Роману Скорпіону організатори сказали, що він співатиме з дівчинкою. Він, мабуть, вирішив, що це маленька дівчинка, а тут я така! (Сміється). В перший момент знайомства Роман Скорпіон дуже здивувався, але майже одразу посміхнувся і сказав, що у нас все вийде. Хоч хвилювалася, але повірила, а коліно, не біда, заживе! Тренувалася співати під іншу фонограму, на виступі запустили цю, мені здавалося, що та, за якою я вчилася, була легшою, не зразу правильно попала, але шалена підтримка зали була такою, що я просто отримувала задоволення, перебуваючи на сцені і ні про що інше не думала".

Ігор Козак погодився співати одразу і без жодних вагань. Може дався взнаки досвід, здобутий на попередньому фестивалі, де Ігор мав відповідальну роль і вже трішечки освоїв сцену. Хоч виглядає Ігор впевнено та рішуче, насправді він дуже хвилюється перед кожним виступом, а після виступу дуже переживає, що щось йому не так вдалося, як він хотів. Разом з М'ятою в них вийшов чудовий дует. І дивлячись, як впевнено Ігор рухається, танцює, посміхається, навіть не віриться, що ще рік тому цей хлопчина був доволі закритий і не дуже прагнув відкривати свої емоції. Сподіваємося, що Ігор здійснить свою мрію і навчиться грати на гітарі.

 А ми аплодуємо Юлії та Ігорю і зичимо їм здолати ще не одну вершину на шляху до особистого успіху! "Маленькі перемоги", ми вже не раз казали, які ви круті! Власне, сила ваша у тих вогниках, які ви запалюєте в очах і серцях наших дітей! З вами вони дістають крила!0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page