Міжнародний день музеїв

18 травня відзначають Міжнародний день музеїв. Наш Львів недарма називають музеєм під відкритим небом, адже кожен будинок, вулиця, район, парк чи, навіть, скверик, мають свою історію. Втім, і музеїв у Львові дуже багато і цими днями вони підготували для відвідувачів цікаві формати спілкування. 18 травня, у День музеїв, учні 2-А і 2-Б класів БНРЦ "Довіра" відвідали Музей історії пожежної справи, аби більше дізнатися про те, як гасили пожежі у давнину, на власні очі побачили старовинну пожежну карету з помпою для води і навіть нею трішки покерували. Особливе захоплення дітвори викликали сучасні обладунки рятувальної служби. Формат зустрічі сприяв активному спілкуванню учнів та екскурсовода. Наприклад, діти дізналися, що у Львові на вежі у міській ратуші постійно проживав вартовий, який стежив за виникненням пожеж і сповіщав про них за допомогою дзвонів. Чи, що у Львові була дуже популярною і відповідальною професія сажотруса. Мабуть тому, на комині будинку у центрі міста сажотрусу встановлено подячний пам'ятник. Тож, з екскурсії діти повернулися повні вражень та позитивних емоцій. Дякуємо працівникам Музею історії пожежної справи під покровительством Святого Флоріана за цікаву і пізнавальну екскурсію!

0 переглядів0 коментарів