top of page

Обласний фестиваль "Різдвяна зірка у Вертепі!

Сьогодні діти БНРЦ "Довіра" взяли участь в Обласному фестивалі "Різдвяна зірка у Вертепі!", який організували Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги" , Департамент освіти і науки Львівської ОДА та КЗ ЛОР НРЦ "Мрія". Із чудовою вітальною програмою виступили перед учасниками фестивалю господарі закладу - педагогічний колектив НРЦ "Мрія", які не лише показали магічне дійство на Святвечір, а й так гучно та зворушливо колядували і віншували, що позаздрили б, мабуть, відомі хорові колективи. Звісно, такий неймовірний початок надихнув усіх учасників фестивалю. Тож, упродовж виступів дітей, які взяли участь у цьому надзвичайному дійстві, лунали щирі колядки, підтримка наших незламних захисників, переконлива віра у перемогу.

Учні "Довіри", хоч дуже хвилювалися і переживали, але вклали у свій виступ і серце, і щирість, і душу, передаючи магію Різдва. Тож, наші старання не були марними і подарунок - величезний плазмовий телевізор із сучасними можливостями, нам вручила неймовірна директорка Міжнародного благодійного фонду "Маленькі перемоги"

- Галина Бондарук . Радості дітей не було меж і повертаючись до нашого Центру, вони навперебій вирішували, де б було зручно його розмістити, щоб усі мали змогу переглядати улюблені телепередачі чи мультики на дозвіллі.

Дякуємо також благодійникам з Польщі за солодкі дарунки і всім, хто долучився до організації фестивалю, за частування і смачний обід!

Особлива подяка нашим дітям, нашій чудовій команді, які у такі стислі терміни вивчили слова, нові колядки, зіграли ролі, подолали хвилювання і виглядали на сцені так, ніби природжені артисти. Молодці! Пишаємося вами!

А наш Вертеп для участі у фестивалі готували: Ольга Володимирівна Стельмах, Божена Степанівна Горак, Наталія Любомирівна Горак та всі, кого не називаю, але хто пройшов цей шлях з нами і кому ми дуже вдячні! Відеозвіт нашого виступу згодом!


4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page