top of page

Практична профорієнтація!

Тиждень правових знань у БНРЦ "Довіра" не обмежувався бесідами, переглядами відео, творчими чи іншими роботами. Так, 14 грудня учні старших класів разом з учителями із профорієнтаційною метою відвідали Львівське вище професійне училище, що на вул. Лесі Українки. Нашим старшокласникам випала чудова нагода ознайомитися з професіями, які надає це училище і не просто ознайомитися теоретично, а й у День відкритих дверей практично спробувати себе у цих професіях. Майстри виробничого навчання Наталя Ярославівна та Світлана Ігорівна розповіли нашим учням про умови вступу, ознайомили зі спеціальностями, здобутками студентів та випускників. Розказали і продемонстрували переваги навчання саме у їхньому навчальному закладі, адже студенти, які тут навчаються, не платять за навчання і мають стипендії, бо держава гарантує їм право на безоплатне здобуття освіти, зокрема професійної (професійно-технічної).

 У процесі цікавих зустрічей на факультетах наші вихованці сервірували стіл, складали серветки, пекли млинці, прикрашали андрути, а потім смакували ними.

Студенти училища готували та пригощали молочно- банановим коктейлем і глінтвейном. Із захопленням наші учні спостерігали, як майстерно Михайлові зробили зачіску, спробували себе також у виготовленні святкових новорічних ікебан. Щиро вдячні викладачам та студентам училища за отримані знання, розуміння особливостей професій бармена, офіціанта, кухаря, кондитера, перукаря, флориста тощо. Вибір майбутньої професії нашими випускниками, з огляду на почерпнуті знання, може стати більш усвідомленим та виваженішим!

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page