top of page

Святий отче Миколай, Рідний край оберігай!

Святий отче Миколай,

Рідний край оберігай!

Нашим славним ЗСУ

ПЕРЕМОГИ й сили дай!

Нинішнє свято Миколая у БНРЦ "Довіра" було особливе. Адже його сценарій ґрунтувався на реаліях сьогодення, в якому є повітряні тривоги, укриття, тривожні валізки тощо. А ще ми почули історію хлопчика, який не вірить у Миколая.

 Чому, запитаєте ви? Так склалося, що хлопчик вже дуже давно чекає і хоче побачитися зі старшим братом, який воює у лавах ЗСУ, який обіцяв приїхати до 6-го грудня, але цього не трапилося. Друзі радять попросити Святого Миколая і можливо Святий допоможе братам зустрітися, та хлопчик не вірить. Він ще навіть не здогадується і сумує, але вже сталося диво - співпали День Збройних Сил та День Святого Миколая, а для Святого, як відомо, нема нічого неможливого! Діти ще танцюють і співають, вітаючи Збройні Сили України, а тим часом, Святий Миколай у дорозі. Окрім Ангеляток з Ним приходить і такий очікуваний брат - воїн ЗСУ.

 Ця зворушлива історія, так правдиво показана учнями 6-А та 7-А класів, закликає вірити у добро, адже воно завжди перемагає зло!

А ми щиро вітаємо і пишаємося нашими незламними ЗСУ, які мужньо боронять кожен клаптик рідної землі, і просимо у Святого Миколая Миру та Перемоги для України! Вдячні ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!


3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page