top of page

Спілкуємось про булінг

Чому ми у нашому Центрі приділяємо стільки уваги попередженню випадків цькування (булінгу) серед учнів? Причиною є ситуації в інших дитячих середовищах, які набувають поширення через соціальні мережі і вражають дитячою агресією і жорстокістю. Відтак, проводимо у "Довірі" різноманітні заходи, щоб підлітки не ставали булерами чи жертвами цькування.

 Тож, у 10 класі відбулася година спілкування про один із різновидів булінгу - кібербулінг, який за допомогою засобів електронної комунікації є вкрай небезпечним для психологічного здоров’я дітей та підлітків.

 Створення довірливої атмосфери, доступність викладу складного матеріалу, обговорення ситуацій, які є у вільному доступі у соціальних мережах - такі завдання ставила перед собою Оксана Романівна. Цікаве спілкування з вихованцями сприяло глибокому розумінню ними причин та наслідків цькування, що, зокрема, може призвести до депресії та інших розладів серед дітей та підлітків, адже у них знижується самооцінка, яка може спричинити заподіяння шкоди оточуючим та собі. Тому, принагідно обговорили ще й правила безпечного спілкування в Інтернеті та небезпечні групи у соціальних мережах, як-от - "Синій кит", які маскуються, часто змінюють назви, втираються підліткам у довіру і спілкування з ними може призвести до трагічних наслідків.

Тішить, що наші учні рішуче засуджують прояви цькування (булінгу), як і будь-які інші види насилля, що вчиняються щодо дітей. Натомість, десятикласники радять друзям менше захоплюватися ґаджетами, більше часу приділяти здоровому способу життя - спорту, музиці, танцям чи творчості. Тим більше, що у нашому Центрі є для цього всі можливості!



 
 
 

Comments


bottom of page