top of page

Стежки доброти

Бувають дні, коли у дітей чудовий настрій. Вони відчувають позитив та радість від будь-яких справ. Саме у Всесвітній день доброти учні 7А класу мали багато приємних моментів , бо провели його цікаво, креативно та завзято.

Першою несподіванкою для учнів 7А класу стала зустріч з їх бувшим однокласником Іллею Парамудою. Емоціям не було меж! Ілля з радістю погодився приєднатися до квесту "Стежки доброти". Всі гуртом вони виконували завдання зупинки №1 - "Добра усмішка". Діти дарували усмішку своїм вчителям та однокласникам.

У Зупинці №2 - "Допомога", дітям потрібно було придумати вид допомоги та уваги для дітей БНРЦ "Довіра". І з цим завданням вони успішно впоралися, завітавши до учнів молодшої школи. Зупинка №3 під назвою "Турбота" виявилась найбільшим проявом доброти, адже діти з великим задоволенням пригощали наших шкільних котиків смачним кормом "Мяу".

В цей день учні ділитися своїми думками про добрі вчинки і засуджували злі та зухвалі. Тож віримо, що добро лише примножуватиме їх справи, а їхні душі не черствітимуть від копоті байдужості та цинізму.
13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page