top of page

Урок з патрульними поліцейськими: Будь помітним на дорозі!

У БНРЦ "Довіра" триває Тиждень безпеки життєдіяльності, відтак, сьогодні учні Центру мали цікаву зустріч з інспекторами патрульної поліції у Львівській області, в якій активно повторили правила безпечної поведінки на дорозі під час зимових канікул та святкувань. Капітан поліції - Демчина Василь та старший лейтенант поліції - Яремчук Ольга, яких добре пам'ятають наші учні, адже ми не вперше зустрічаємося у стінах нашого Центру, повторили з дітьми правила дорожнього руху. І не просто повторили, а у формі питання-відповіді закріпили основні навички, зокрема: переходу проїжджої частини, правил руху пішоходів узбіччями чи у темну пору доби. Для любителів велосипедів окремо акцентували увагу на важливості шолому, наколінників, нарукавників, а також світловідбиваючих елементів та справних фар. Практично продемонстрували, як правильно показати водієві напрямок повороту, як правильно переходити пішохідним переходом роверисту з ровером тощо. Інспектори наголосили на важливості дотримання правил дорожнього руху за складних погодніх умов взимку, коли на дорогах ожеледь, а видимість погіршується внаслідок заметілі чи туману. Для того, щоб бути видимим для водія рекомендували користуватися ліхтариком телефону, сигналізуючи про намір перейти вулицю, мати світловідбиваючі елементи на одязі, не слухати музику у навушниках, а ретельно слідкувати за дорожньою ситуацією під час руху.

Під час уроку з інспекторами патрульної поліції спостерігалася активна взаємодія, наші учні, як початкових, так і старших класів, активно працювали, охоче запитували, а інспектори поліції відповідали і показували, залучаючи допитливих дітей до показу і правильних відповідей. Крім того, пограли в ігри на уважність, спостережливість, поділилися враженнями і гарно подякували нашим гостям.

Для учнів початкових класів інспектори патрульної поліції організували чудовий майстер-клас із виготовлення браслетиків зі свіловідбиваючими елементами. Кожен зробив свій авторський браслетик, щоб бути видимим на дорозі і обіцяв, що буде обов'язково дотримуватися правил дорожнього руху! Після майстер-класу охочих у майбутньому стати поліцейськими значно побільшало! Щиро дякуємо Інспекторам патрульної поліції за цікавий тренінг, ігри і майстер-клас! Ви - реально круті! Вам хочеться сказати - до наступних зустрічей, яких ми з нетерпінням чекатимемо!


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page