top of page

Шляхетна професія!

У БНРЦ "Довіра" чудова медична служба: і лікарі, і медичні сестри. За чуйність і доброзичливість ми їх ще доволі часто називаємо - наші Білі Ангели. Як правило, до них звертаються, коли у когось є негаразди зі здоров'ям, однак учні 3-Б класу побували у медичному кабінеті Центру з іншою метою - знайомилися з професією лікаря та медичної сестри. Все цікавило дітей: і шафки з ліками, і різні пристосування та медтехніка, бо, якщо відверто, переступати поріг медичного кабінету дітям трішки лячно. Щоб учні були сміливішими, не боялися, розуміли і відповідально ставилися до власного здоров'я, вчасно зверталися по медичну допомогу, Анна Олексіївна організувала, а Оксана Ляхович, медична сестра Центру, провела чудову екскурсію, зокрема розказала, як і які лікарі здійснюють огляд учнів, у яких випадках необхідно звертатися до медичного кабінету. Дітям було дуже цікаво все побачити, почути і, навіть, стати "пацієнтами" лікаря-невролога пані Любові Іванівни, яка привітно і доброзичливо провела "огляд", детально пояснила, як поводитися та відповідати на питання лікаря, а чого робити не можна. Учні з охотою ставали пацієнтами і виконували потрібні вказівки та інструкції лікаря, обіцяли обов'язково приходити на огляд, якщо виникнуть проблеми зі станом здоров'я, хоча, краще ніколи не хворіти.

Екскурсія минула на одному диханні, бо це ж так цікаво, дізнатися свій зріст і масу тіла за допомогою ростоміру та ваг, а ще поміряти тиск тискоміром, сатурацію - пульсоксиметром, а температуру - безконтактним термометром.

Учні були вражені, скільки потрібно знати, щоб здобути професію лікаря чи медичної сестри, як багато потрібно вміти, а тому щиро дякували за цікаві відвідини, за те, що багато дізналися і стали сміливішими. Обіцяли дотримуватися правил здорового способу життя, а у випадку хвороби - добре знати до кого і куди звертатися! Наступні відвідини на запрошення лікаря-стоматолога - у стоматологічний кабінет Центру, щоб не боятися і щоб зубки були здоровими!


1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Opmerkingen


bottom of page