Ялинковий майстер-клас

Які неймовірні речі для новорічного декору, виявляється, можна створити зі своїми творчими учнями! Чудова ялиночка з пряників прикрасить затишну оселю, стане приємним подарунком для найрідніших, а ще цим смаколиком можна залюбки поласувати всією родиною! Та найбільше задоволення, як вважають учні 4-Б класу, у самому процесі виготовлення цієї ялиночки! Ви гадаєте, це просто - приготувати айсинг? Звісно, що просто, потрібна цукрова пудра і міксер! Ох, уже цей міксер! У білому айсингу, прикрашені не менше ялинок, були всі, разом з учителькою Ганна Попіль та асистентом Юля Михалінська. Та радості від цього не поменшало, а навпаки, зарядило дітей і дорослих на сміх і веселощі. Дивіться, як захоплююче це було!

0 переглядів0 коментарів