Всесвітній тиждень грошей

З 20 березня по 2 квітня 2023 року відзначають Всесвітній тиждень грошей. У зв'язку з цим, Департамент комунікацій Національного банку України запропонував низку заходів із фінансової грамотності у різноманітних форматах. Це і відеоролики, і конкурси, і зустрічі з представниками банків тощо. БНРЦ "Довіра" підтримує важливість формування у кожного учня основ фінансової грамотності та раціонального, свідомого, виваженого ставлення до грошей. Як виявилося, тема надзвичайно цікава навіть першокласникам. Діти загорілися бажанням створити власну грошову одиницю. Трішки фантазії, креативу, допомоги - і це в них вийшло! Отже, знайомтеся - "валюта" Центру - "довірики" і "довірчики", підписані, як годиться, директором Центру! А створили її недарма. Цьому передувало ознайомлення першачків із історією виникнення грошей, їх різновидами і замінниками. Це надихнуло на експерименти, так з'явився "довірчик"! Молодці, діти! Бажаємо навчатися, досягати, перемагати і з'явитися на справжніх грошових знаках України!

1 перегляд0 коментарів