Дорогами від Корочуна до Говерли

У БНРЦ "Довіра", напередодні Дня Збройних Сил України, і діти, і батьки, і педагогічний колектив радо підтримали чудову акцію "Дорогами від Корочуна до Говерли", яка мала на меті залучити школярів до виготовлення ялинкових прикрас для наших воїнів на передовій. Тож, фантазії, творчості, ідеям, креативу, азарту - не було меж. У всіх класах розгорнулися справжнісінькі творчі майстерні, в яких шили, розмальовували, клеїли, вишивали, нанизували і прикрашали власноруч зроблені ялинкові іграшки для наших мужніх воїнів. Хтось писав листи, хтось робив листівки, хтось малював, але у кожній роботі неодмінно є слова вдячності і підтримки. Старалися усі, адже так хотілося і дітям, і дорослим, щоб там, на передовій, серед холоду і вогню, тепліше стало на серці наших мужніх воїнів ЗСУ. Нехай захисники України, які отримають ці новорічні іграшки, знають, як ми їх любимо, відчують тепло дому та магію Різдва, бо діти вклали у свої роботи вдячність, щирість, мегалюбов і мегапідтримку!

1 перегляд0 коментарів