Із початком жовтня відзначають особливе свято - Міжнародний день людей похилого віку. Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь, а дбайливе ставлення до старшого покоління є загальнодержавною справою. Адже літні люди - це джерело мудрості, виваженості, терпіння і любові. Саме тому, хочеться сказати їм теплі слова подяки і побажати довгих і щасливих років життя під мирним небом України! А, ось так висловлювали наші хлопці з 4-Б класу свої любов і повагу до бабусь та дідусів, які для онуків є взірцем невичерпної енергії! Молодці, 4-Б і Наталія Святославівна!
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_ca47f28cfe334fecb8965350b9f70f10~mv2.png/v1/fill/w_72,h_96,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_ca47f28cfe334fecb8965350b9f70f10~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_9e7c06727730416b9c541d93dbc5d673~mv2.png/v1/fill/w_72,h_96,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_9e7c06727730416b9c541d93dbc5d673~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_058fad4aa3a046b5a9d4a44f9fc4aaec~mv2.png/v1/fill/w_72,h_96,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_058fad4aa3a046b5a9d4a44f9fc4aaec~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_2ad0f8dc4cba4c1f9fbc29a00cd85b74~mv2.png/v1/fill/w_72,h_96,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_2ad0f8dc4cba4c1f9fbc29a00cd85b74~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_be9e2000920d4716a90e90f7a08c72a3~mv2.png/v1/fill/w_72,h_96,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_be9e2000920d4716a90e90f7a08c72a3~mv2.png)