Як тішать нас успіхи першокласників! Щодо дебатів, чи потрібен День Валентина у сучасних школах? Дивлячись на усміхнених учнів 1-А класу можемо відповісти: "Звісно! Бо, як потрібно навчати читати, рахувати та писати, так і навчати гарних манер, умінню висловити свої почуття, виявляти товариськість, люб'язність, дружбу і симпатію - теж дуже потрібно! Особливо, коли малечі це в радість і в задоволення!"
top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/56a0809e4c97404291a848762fdd6e58.jpg/v1/fill/w_288,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/56a0809e4c97404291a848762fdd6e58.jpg)
Багатопрофільний
навчально-реабілітаційний центр
bottom of page