Людина народжується для добра і щастя. Творити добро зовсім нескладно, так вважають учні 5-Ґ класу. Діти - люблячі та чуйні, поважають своїх батьків, дідусів і бабусь, допомагають їм у всьому: і їсти приготувати, і в будинку прибрати, і подвір'я підмести, і дрова підготувати до зими. А ще вони дбають про майбутнє нашої планети, висаджуючи дерева.
Люблять свою державу та пишуть листи захисникам України, щоб підтримати їх бойовий дух.
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_140fc31b20754b73a98f66c7573b1050~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_140fc31b20754b73a98f66c7573b1050~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_a3afc645b16a4d97850f24aeca6f9dc3~mv2.png/v1/fill/w_90,h_160,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_a3afc645b16a4d97850f24aeca6f9dc3~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_f77edc4873004d3d8eff4ec238c0807c~mv2.png/v1/fill/w_90,h_160,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_f77edc4873004d3d8eff4ec238c0807c~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_b6843c3ef4244826b11832cc0d0e4219~mv2.png/v1/fill/w_90,h_160,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_b6843c3ef4244826b11832cc0d0e4219~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9981d4_d029c6ca5fae43acb6353db54fa7deb1~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9981d4_d029c6ca5fae43acb6353db54fa7deb1~mv2.png)